Dzisiaj jest 01 maja 2024, 22:26


Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: (S) Navi ZUMO 590 LM Garmin
Nieprzeczytany postZamieszczono: 29 października 2020, 20:47 

Rejestracja: 07 kwietnia 2012, 07:45
Posty: 212
NAVI S P R Z E D A N A !!!! Został uchwyt moto i uchwyt do auta(informacja na końcu)

Jak w tytule , sprzedam nawigację Garmin Zumo 590 LM .
Cena 1100zł za navi z uchwytem ładującym do motocykla.
Navi jest używana ale w stanie idealnym!
Sprzedaję tylko dlatego, że jest zamysł zakupu nowej.
Sprzedaję w zestawie z uchwytem motocyklowym/bazą ładującą.
Jest możliwość dokupienia drugiego uchwytu np. na drugie moto(nówka sztuka) w cenie 180zł(cena sklepowa 320zł), etui oryginał za 50zł( w sklepie 110), oraz uchwytu do samochodu na przyssawkę do szyby-cena 80zł(w sklepie 130).
Nie rozpisuję się w temacie parametrów technicznych itp, bo każdy kto będzie zainteresowany, to i tak sobie to wszystko wyGoogla .
Jedyne co, to bateria nie trzyma jak nowa, no bo nie jest nowa :). Poza tym wszystko bangla jak należy. Na dzień dzisiejszy Garniak jest trochę zawalony wieloma niepotrzebnymi mapami, więc nie jest demonem prędkości-proponuję to wszystko usunąć(postaram się to zrobić przed sprzedażą jeszcze). Cena składowa wszystkich elementów 1380zł.
Jeśli ktoś kupi wszystko razem, to cena 1300zł ! Jeśli ktoś byłby zainteresowany czymś, to mogę sprzedać osobno poszczególne elementy.
ps. Nie chcę tutaj kogoś wprowadzać w błąd, ale jeśli się dobrze orientuję, to słyszałem , że Zumo 590 LM jest to ta sama navi co Zumo 595LM, tylko z nowszym softem. Ale głowy nie dam sobie obciąć.

ps2.Brak zdjęcia, bo jestem w delegacji w Germanii ;)
Ale zaręczam, że navi NIGDY nie spadła, nie ma żadnych obtarć , bardzo zadbana!

Mój telefon 600384114. Jakbym nie odbierał, to skrobnij sms'a , że w temacie navi, to oddzwonię w możliwie najszybszym czasie.

Bardzo polecam , bo warto !!!! :)
Zapraszam!!!!!!


Ostatnio zmieniony 11 stycznia 2021, 13:02 przez MOTOMYSZA, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: (S) Navi ZUMO 590 LM Garmin
Nieprzeczytany postZamieszczono: 06 grudnia 2020, 18:25 

Rejestracja: 07 kwietnia 2012, 07:45
Posty: 212
BLACK SUNDAY, BLACK WEEK, nowa cena teraz tylko 1000zł !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: (S) Navi ZUMO 590 LM Garmin
Nieprzeczytany postZamieszczono: 29 grudnia 2020, 11:01 

Rejestracja: 07 kwietnia 2012, 07:45
Posty: 212
Navi wyczyszczona z niepotrzebnych starych map.
Aktualizacja mapy City Navigator zrobiona (urządzenie ma dożywotnią aktualizację tych map).
Jak zdążę, to jeszcze zdobię upgrade'a softu do wersji 595 (bo urządzenia są fizycznie te same, tylko różnią się oprogramowaniem)
Podaję link do ogłoszenia na OeLiXie:

https://www.olx.pl/oferta/garmin-zumo-5 ... HeH2E.html

Poza baterią która jak już pisałem nie trzyma dobrze, samo urządzenie jest w stanie perfekcyjnym, właściwie wygląda jak nowe!!!
Polecam i Zapraszam , bo warto !!!! ...i taniej już nie będzie!!! ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: (S) Navi ZUMO 590 LM Garmin
Nieprzeczytany postZamieszczono: 11 stycznia 2021, 12:38 

Rejestracja: 07 kwietnia 2012, 07:45
Posty: 212
Cześć.
Navi sprzedana, ale został nowiutki uchwyt /baza motocyklowa do nawigacji ZUMO 590/595 oraz używany uchwyt samochodowy z przyssawką, też z ładowaniem( na okrągłą .
Uchwyt moto oddam za 180zł (na allegro kosztuje 320), a samochodowy wraz z kablem oddam za 80zl( nowy kosztuje 120 zł+kabel 85zł).
Tel 600384114


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz.


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net