Dzisiaj jest 17 maja 2024, 21:25


Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 10 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: (K) Stacyjka 1190 adv
Nieprzeczytany postZamieszczono: 27 czerwca 2023, 14:13 

Rejestracja: 23 lipca 2021, 08:24
Posty: 69
Kupię stacyjkę od 1190 adv
Może być sama sprawna stacyjka nawet bez kluczyka chodzi o część elektroniczną.
Ewentualnie cały zestaw przekładkowy stacyjka z kluczykami,komputer,licznik,wlew,zamek siedzenia.
Jeśli ktoś wie o jakimś Moto na części proszę o info.
Pozdrawiam kontakt 8#8#5#2#0#8#0#0#8
Pozdrawiam


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: (K) Stacyjka 1190 adv
Nieprzeczytany postZamieszczono: 28 czerwca 2023, 12:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 grudnia 2011, 12:58
Posty: 3373
Lokalizacja: Dęblin, Wawa.
Kluczykiem bym tu się nie przejmował, można dorobić nowy, jeśli już szukasz samej stacyjki to tylko używka.
Jest tego trochę na olx. Sprawdź jeszcze po swojemu ale stacyjka jest taka sama w każdym adv, od 1190-1290, od 2013 do 2016 roku.

_________________
Był Junak M10, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4620 sc, exc520, a teraz Obrazek
WSK jest nadal :)
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: (K) Stacyjka 1190 adv
Nieprzeczytany postZamieszczono: 29 czerwca 2023, 12:00 

Rejestracja: 23 lipca 2021, 08:24
Posty: 69
Ja w zasadzie potrzebuję samej części elektronicznej aby zachować kluczyk a Vin i przebieg przekoduje na swoje.
Jak narazie powiem ci szczerze że trochę bieda z stacyjkami,jest jedna przekładka za 3k ale bez licznika,drugą jest za 1500 ale bez stacyjki :lol:
Sprawdziłem Niemcy,Słowację i Czechy i nic nie znalazłem.
Na serwisie nowa 2200 z 3 kluczykami i wszystko czyste do kodowania i wszystko ok ale okres oczekiwania od 3 tygodni do ponad 2 msc :?
Czy na pewno stacyjki z 1190 a z 1290 są takie same? Z Duke nie podejdzie musi być Adventure i się zastanawiam nad 1050/1090 może coś z tych podejdzie?
Strasznie KTM skomplikował te stacyjki na przesyle informacji dzięki indukcji,jak by było normalnie na wtyczce to pół biedy a tutaj technologie jak w promie kosmicznym.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: (K) Stacyjka 1190 adv
Nieprzeczytany postZamieszczono: 29 czerwca 2023, 12:02 

Rejestracja: 23 lipca 2021, 08:24
Posty: 69
Znalazłem wczoraj jednego gościa co może mieć stacyjkę i ma mi dzisiaj dać znać i drugiego jakiegoś Ruska co ma tego szrotu od cholery i ma mi dać znać ile za takie cudo chociaż on chce całą przekładkę shandlować stacyjka-modół-komp-licznik-wlew-zamek siedzenia,no zobaczymy ile krzyknie.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: (K) Stacyjka 1190 adv
Nieprzeczytany postZamieszczono: 29 czerwca 2023, 12:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 grudnia 2011, 12:58
Posty: 3373
Lokalizacja: Dęblin, Wawa.
Ale tak jak pisałem od 1290 do 2016 roku, potem zmienili znów wyświetlacz i parę rzeczy więc nie podejdzie, musiał byś zobaczyć jak wygląda stacyjka od duka bo ma innynumer ale może ma tylko krótsze kable ale będzie to samo wszystko.
Taka sama sytuacja jest z impulsatorem, niby kabel dłuższy o 3cm i już inny numer ale wszystko to samo.
Jak się chce immo i inne duperele w motocyklu to niestety tak jest, w autach jak a8 albo S500 z lat 2000 takie koszty już są części i napraw że można nowe auto kupić w tej cenie.

WIdziałem że kit stacyjki jest dostępny więc nie wiem skąd taki długi okres oczekiwania, tak ci powiedzieli w aso?

Zadzwoń jeszcze do nich
https://www.cyklo-motorelektryk.pl/

parę razy naprawili takie coś jak u ciebie

_________________
Był Junak M10, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4620 sc, exc520, a teraz Obrazek
WSK jest nadal :)
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: (K) Stacyjka 1190 adv
Nieprzeczytany postZamieszczono: 29 czerwca 2023, 17:20 

Rejestracja: 23 lipca 2021, 08:24
Posty: 69
W KTM Kraków przedstawił mi gość taki przypuszczalny okres oczekiwania na stacyjkę.
Jak bym wujek wiedział że w kacie takie cyrki na kiju z instalacją i komunikacją to bym go za nic w świecie nie kupił,dramat.
Teraz byłem u gościa od elektryki aby zbadać swoją stacyjkę i objaśnić dalsze plany.
Ogólnie gadał z 3 znajomymi z kraju od instalacji ale żaden nie chce się podjąć reanimacji stacyjki a jeśli zdecydował bym się na nową to z własnego doświadczenia radzi aby zawieźć Moto na KRK niech go zakodują i zamontują stacyjkę bo chociaż gwarancja będzie a tak to nie ma nic tyle że zaraz będą chcieli wymieniać pół moto.
To wszystko w tej elektryce stacyjki jest zalane jakąś żywicą/gumą nie wiem co to więc tęga głowa musi być aby wiedzieć co z czym.
Jutro skontaktuję się z gośćmi bo dzisiaj już nie odbiorą i jestem bardzo ciekaw co powiedzą.
Cholera szkoda mi tej pomarańczy bo nic nie daje na rynku takiej frajdy w takiej budzie ale jak sam mechanik podsumował,BMW-KTM-Ducatti-Aprilia i wszystko na zachód daje super frajdę,ślicznie wygląda i jest mega super DO MOMENTU KIEDY SIĘ NIE ZRYPIE BO WTEDY TO IMPREZA NA CAŁEGO.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: (K) Stacyjka 1190 adv
Nieprzeczytany postZamieszczono: 30 czerwca 2023, 18:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 grudnia 2011, 12:58
Posty: 3373
Lokalizacja: Dęblin, Wawa.
Ale to tak samo z autami,
myślisz że taniej wyjdzie wymiana stacyjki bezkluczykowej w gold wingu? Wszędzie teraz to jest naćpane, mechanicy nie chcą tego robić bo najzwyczajniej w świecie nie umieją ale boli ich żeby się do tego przyznać, elektronikę w autach też nie każdy na wsi zrobi a jak trzeba po takim wiejskim matadorze poprawiać to zaczyna się płacz w aso.

Płacz i płać, nie masz wyjścia albo sprzedaj tak jak stoi, następny będzie się cieszył jazdą jak będzie go stać.

_________________
Był Junak M10, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4620 sc, exc520, a teraz Obrazek
WSK jest nadal :)
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: (K) Stacyjka 1190 adv
Nieprzeczytany postZamieszczono: 30 czerwca 2023, 18:58 

Rejestracja: 23 lipca 2021, 08:24
Posty: 69
No ruski mi powiedział 2k za stacyjkę z kluczykiem,kompa i wlew...no chyba spadł z czołgu na głowę jak nowa stacyjka 2200 :lol:
Jeszcze czekam na info od niego bo zaproponowałem mu 800 z gwarancją rozruchową aby sprawdzić czy jest sprawna i zabieram to teraz bo zależy mi na czasie aby jak najszybciej odpalić moto.
Dzisiaj odbyłem jazdę próbną na versys 1000 z 19r. i...o ile ma fajne spalanie,ma fajną pozycję jazdy,jest znacznie lepsza ochrona przed wiatrem to kuźwa jedzie jak hornet na 2 garach :lol:
Fajny silnik nie powiem i niesamowicie elastyczny (bez problemu na 6-stce do 50km/h) bo dodajesz gazu i POMAŁU SIĘ ROZPĘDZA bez żadnych drgawek ale najzwyczajniej brakuje tego terroru/tego pierdolca dużej V-ałki jaki zapewnia kacior po odkręceniu hahaha tam to się trzeba trzymać i dupą zaprzeć bo 2 mrugnięcia okiem i już mruga czerwona kontrolka od obrotów a na liczniku 2 na początku i nie mowa o jedno czy dwucyfrowej prędkości.
Jak narazie mam mega dylemat nad zmianą moto i cząstka nadziei z tyłu głowy że po stacyjce to już będzie jeździć bo mi najzwyczajniej szkoda bo jest wyserwisowany na fuuuuul.
No zobaczymy bo na dniach się wszystko okaże co dalej.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: (K) Stacyjka 1190 adv
Nieprzeczytany postZamieszczono: 26 lipca 2023, 11:11 

Rejestracja: 09 listopada 2021, 08:26
Posty: 190
No i jak sie skończyło? Bo nie moge spac w nocy :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: (K) Stacyjka 1190 adv
Nieprzeczytany postZamieszczono: 29 lipca 2023, 00:20 

Rejestracja: 23 lipca 2021, 08:24
Posty: 69
Zakupiłem stacyjkę używke z Duke ale jednak była uszkodzona.
Widziałem przy zakupie że była poturbowana (ugięty kluczyk,blokada kiedy ugięta,obudowa elektryki popękana) ale chodziło tylko o elektrykę.
Okazało się że o ile pamięć działa w stacyjce i przyjęła nowy Vin to miała problemy z nadaniem sygnału o zczytaniu immo i musiała mieć coś z anteną albo sterowaniem anteny więc raz jeszcze panika i szukanie stacyjki no i udało się z trudem zlokalizować jeszcze jedną no i teraz czekam bo Moto miało być na tym tygodniu a tu dopa i czekam do przyszłego czwartku.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 10 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz.


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net