Dzisiaj jest 28 kwietnia 2024, 12:25


Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: alternatywa dla Duka 690?
Nieprzeczytany postZamieszczono: 08 grudnia 2011, 00:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 grudnia 2011, 23:35
Posty: 21
jestem zakochana w Duke-u, ale czy są może motocykle, których mogę nie znać które mogą być alternatywą dla księcia? ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: alternatywa dla Duka 690?
Nieprzeczytany postZamieszczono: 12 grudnia 2011, 08:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 grudnia 2011, 23:35
Posty: 21
... tak też myślałam że nie ma specjalnej alternatywy ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: alternatywa dla Duka 690?
Nieprzeczytany postZamieszczono: 12 grudnia 2011, 18:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 grudnia 2011, 14:45
Posty: 80
Lokalizacja: Szczecin
:lol:

_________________
www.promoto.pl
www.facebook.com/promotoPL
tel.: 508 920 940
gg: 9286663


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: alternatywa dla Duka 690?
Nieprzeczytany postZamieszczono: 13 grudnia 2011, 00:41 

Rejestracja: 05 grudnia 2011, 23:06
Posty: 69
ja też lubie duka, ale nie ma co przesadzać z tym brakiem alternatywy, obejżyj sobie Kawasaki ER6f oraz Suzuki GSR. myslę że mogą stanowić jakąś tam alternatywe dla duka


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: alternatywa dla Duka 690?
Nieprzeczytany postZamieszczono: 23 grudnia 2011, 22:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 grudnia 2011, 00:10
Posty: 55
piotrek31 pisze:
ja też lubie duka, ale nie ma co przesadzać z tym brakiem alternatywy, obejżyj sobie Kawasaki ER6f oraz Suzuki GSR. myslę że mogą stanowić jakąś tam alternatywe dla duka

fakt, też mają dwa koła :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: alternatywa dla Duka 690?
Nieprzeczytany postZamieszczono: 13 lutego 2012, 21:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 grudnia 2011, 23:45
Posty: 52
Moim zdaniem jest wiele motocykli którym bliżej do Duka niż Er-6 czy GSR (ten ostatni to już zwykła, "ordynaryjna" japońska czwórka 600 ccm jakich każdy japoński producent ma po kilka w swoim portfolio modelowym).

Zatem alfabetycznie:

Aprilia pegaso - taki funbike na singlu, nie wiem jak z mocą ale dość oryginalny wizualnie, występuje w kilku wersjach podwoziowo/owiewkowych, ale jadu w nim chyba nie ma za grosz...

BMW F-650 C - miejski funbike na singlu, bliźniak kultowego Dakara, produkt sprzed paru lat, chyba mało popularny, ciekawym patentem był schowek w miejscu baku, który można było zabrać ze sobą...

BMW - X-moto - supermoto de la BMW na singlu 650 produkowanym zdaje się w Chinach, a może na Tajwanie, raczej mało popularny sprzęt i dość brzydki, także mało jadowity...

Ducati Monster 620 - moim zdaniem najbliższy kuzyn Duka - lekki, poręczny, na kratownicowej ramie, z dobrym zawieszeniem i hamulcami Brembo (warto polować na wersję z 2 tarczami), sprzęt niepozbawiony jadu, o charakterystycznym brzmieniu, dość często wybierany przez Amazonki.

Honda SLR 650 - miejski bliźniak Dominatora, mało jadowity ale bardzo żywotny. Brzyyyyydal...
Honda FMX 650 - jw, trochę nowszy, bardziej drapieżny z wyglądu ale silnikowo mułowaty...

Yamaha MT-03 - IMHO drugi po monsterze najbliższy krewny Duka, niestety dużo słabszy (48 KM) ale bardzo ładnie wystylizowany motocykl.

Oprócz w/w jest jeszcze cała masa dużopojemnościowych singli supermoto - fabrycznych albo przerobionych z motocykli enduro, które mają z Dukiem wiele wspólnego, na ogół jednak są one wyższe, bardziej radykalne, jeszcze mniej użytkowe, wymagają częstszych serwisów no i poza tym nie wszystkim się podobają.

_________________
Ride it like you stole it!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: alternatywa dla Duka 690?
Nieprzeczytany postZamieszczono: 13 lutego 2012, 22:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 listopada 2011, 14:11
Posty: 3703
Lokalizacja: Szczecin
co do supermoto, to się zgodzę mogą mieć coś tam wspólnego z dukem, monster też, ale pegaso czy BMW CS to moim zdaniem już słabo. `jeździłem kilka razy dukem, i powiem Ci że jazd anim przypomina bardziej jazdę małym nakedem niż SM a już na pewno nie przypomina funduro, takie ja miałem odczucia,choć oczywiście mocny singiel mógłby dawać skojarzenie z SM

_________________
www.21brothers.eu - Wytwórnia ROGALI oraz innych wypieków
www.ADVD.PL - Łowcy Niewygód
https://www.facebook.com/pages/21brothe ... 21?fref=ts
https://www.youtube.com/user/21brothers ... _as=public - Oficjalny kanał wyprawowy!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz.


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net