Dzisiaj jest 17 maja 2024, 09:53


Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Roadbook elektroniczny
PostZamieszczono: 22 marca 2021, 11:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 stycznia 2021, 08:43
Posty: 131
Hejka,
Szukałem i nie znalazłem czy ktoś przerabiał temat roadbooka elektronicznego.
Wiem ze Pr0 to rolka papierowa itp., ale jak chcę się pobawić nawigacją wokół komina, przyzwyczaić się do nawigowania używając roadbooka to jedyną opcją jest elektronika (przynajmniej dla mnie)

Tak więc poszukiwania w sieci zabrały mnie na stroni takie jak:
rallynavigator.com - tu bardzo prosto tworzy się roadbook ze śladu GPX - i to mi bardzo odpowiada
ich aplikacja Rally Roadbook Reader wgrana na Huawei P10 Pro trochę mnie denerwowała bo w trakcie jazdy resetowała się 3 razy a ustawianie ponowne licznika kilometrów jest czasochłonna (wydaje się że to mój telefon zawiódł i resetował, co nie zmienia faktu że długo na apce ustawia się ponownie km)
Lepszą apką jest RallyBlitz Nav Pro - tu można po prostu wpisać z palucha km w ustawieniach i gotowe :)

Na stronie RallyBlitz.com natrafiłem też na ciekawy setup:
1. Ipad mini 1 (apka działa na nim :)) - mam więc bezkosztowo
2. Ipad mini RAM MOUT RAM-HOL-TAB29U uchwyt - 170 PLN z przesyłką (pozostałe kulki i ramiona mam)
3. Ipad mini LiveProof wodoszczelne etui - nie mogę tego dostać

i teraz najważniejsze przyciski do sterowania na Bluetooch

Niby aplikacje są powinny reagować na +/- głośność (ustawianie km) oraz następny/poprzedni utwór (przewijanie roadbooka) - czy ktoś to testował jakimś tanim rozwiązaniem czy trzeba wydać kg pieniędzy bo inaczej nie zadziała ?

Aha dodam że te przyciski z RallyBlitz.com nie są już produkowane, nawet nie wiem ile kosztowały :(


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz.


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net