Dzisiaj jest 30 kwietnia 2024, 14:05


Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Duke 690 - prośba o opinie
Nieprzeczytany postZamieszczono: 07 grudnia 2011, 23:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 grudnia 2011, 23:35
Posty: 21
jestem zakochana, w KTM Duke 690, nie mam jeszcze prawka, niewiele wiem jak tym motocyklem się jedźić da, ale jego wygląd, niska waga, oraz siedzenie niźiutko, to jest właśnie to czego potrzebuję. Pytanie jednak, czy nie za mocny na pierwszy motocykl.? ktoś ma, jeździł, zna?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Duke 690 - prośba o opinie
Nieprzeczytany postZamieszczono: 09 grudnia 2011, 09:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 listopada 2011, 14:11
Posty: 3703
Lokalizacja: Szczecin
ja znam co nieco, jeździłem, motocykl bardzo poręczny, lekki i super mocny. dużo fajniejszy wg mnie niż 690 SMC. moim zdaniem nadaje się na pierwszy motocykl. i napewno spzredzi się jako sprzęt dla kobiety - super wygląda :)

Obrazek

ale najnowszy nie wygląda już tak dobrze, mym zdaniem poprostu go skopali

Obrazek

_________________
www.21brothers.eu - Wytwórnia ROGALI oraz innych wypieków
www.ADVD.PL - Łowcy Niewygód
https://www.facebook.com/pages/21brothe ... 21?fref=ts
https://www.youtube.com/user/21brothers ... _as=public - Oficjalny kanał wyprawowy!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Duke 690 - prośba o opinie
Nieprzeczytany postZamieszczono: 15 grudnia 2011, 21:35 

Rejestracja: 06 grudnia 2011, 17:53
Posty: 50
joasia bierz duka, będziesz bardzo zadowolona, silnik to potęga mocy, jednak pamiętaj że jest to singiel, do tego bardzo drapieżny :twisted:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Duke 690 - prośba o opinie
Nieprzeczytany postZamieszczono: 16 grudnia 2011, 13:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 listopada 2011, 14:11
Posty: 3703
Lokalizacja: Szczecin
Joasia coś specjalnie dla Ciebie



_________________
www.21brothers.eu - Wytwórnia ROGALI oraz innych wypieków
www.ADVD.PL - Łowcy Niewygód
https://www.facebook.com/pages/21brothe ... 21?fref=ts
https://www.youtube.com/user/21brothers ... _as=public - Oficjalny kanał wyprawowy!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Duke 690 - prośba o opinie
Nieprzeczytany postZamieszczono: 19 grudnia 2011, 08:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 grudnia 2011, 21:57
Posty: 144
strasznie mi się podoba to co Austryjacy zrobili w temacie duka 125, super maszynka im wyszła, no zobaczcie sami :)

Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Duke 690 - prośba o opinie
Nieprzeczytany postZamieszczono: 24 grudnia 2011, 10:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 grudnia 2011, 00:10
Posty: 55
ex1 pisze:

ale najnowszy nie wygląda już tak dobrze, mym zdaniem poprostu go skopali

Obrazek

masakra,co oni mu zrobili,brzydal :(


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Duke 690 - prośba o opinie
Nieprzeczytany postZamieszczono: 29 grudnia 2011, 01:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 grudnia 2011, 23:45
Posty: 52
joasiaziel pisze:
jestem zakochana, w KTM Duke 690, nie mam jeszcze prawka, niewiele wiem jak tym motocyklem się jedźić da, ale jego wygląd, niska waga, oraz siedzenie niźiutko, to jest właśnie to czego potrzebuję. Pytanie jednak, czy nie za mocny na pierwszy motocykl.? ktoś ma, jeździł, zna?


Hej, też jeździłem, z tym że wersją R (najmocniejszy, najtwardszy, najładniejszy).
Moim zdaniem Duke w obu wersjach to lepszy wybór na początek niż japońskie 500 czy 600 ccm w 2 albo 4 cylindrach. Przede wszystkim ze względu na lekkość i poręczność motocykla ale także ze względu na charakterystykę silnika - fakt - jest mocny, ale oddaje moc bardziej liniowo niż R4 i nie trzeba go mocno kręcić żeby jechał. Poza tym zdaje się można ustawić mniejszą moc - jest to przynajmniej możliwe w 690 enduro, zakładam że być może w Duku też. Do tego dochodzi osprzęt z najwyższej półki jak chociażby heble brembo z seryjnymi przewodami w stalowym oplocie, kiera magury (chyba) itd. No i jak on wygląda...

Nie ma co się go bać, powinien tylko budzić respekt - zresztą jak każdy motocykl szosowy powyżej 0,5 l pojemności. Wydaje mi się jednak (nie chcę generalizować) że kobiety ogólnie są ostrożniejsze z motocyklami i nie próbują już na drugiej jeździe zamknąć budzika ;-)
Moim zdaniem jedyne na co trzeba uważać to hamulce - są jak żyleta, nie można spanikować bo łatwo zablokować przód.

Też uważam że ten nowy dyzajn jest gorszy od poprzedniej wersji. Tamten był na tyle charakterystyczny że nie sposób było go pomylić z żadnym innym motocyklem - nowy wygląda jak Ducati monster - to nie jest w żaden sposób obraza, wielu ludzi ceni włoski dyzajn ponad każdy inny ale w przypadku KTM-a to nie jest nic dobrego.

pozdrawiam

_________________
Ride it like you stole it!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Duke 690 - prośba o opinie
Nieprzeczytany postZamieszczono: 29 grudnia 2011, 09:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 grudnia 2011, 12:58
Posty: 3368
Lokalizacja: Dęblin, Wawa.
Spokojnie możesz brać duke'a jeździłem tym może i tylko raz ale na prawdę po przełączeniu mapy na tourist moto chodzi jak 400 japońska, ale zabawa zaczyna się na mapie sport :)

poręczność to najważniejsza sprawa jaką doceniają kobiety z racji swojego wzrostu i wagi, myślę że spokojnie jeśli obędziesz się z takim moto to nie będziesz chciała innego bo wybór już masz za sobą :) i to dobry z całą pewnością. :)

Jak zrobisz prawko będziesz musiała się przymierzyć do takiego, poszukaj kogoś w okolicy kto ma takie moto i przejedź się, tylko najpierw uzbieraj kasę bo nie będziesz chciała go potem oddać :)

_________________
Był Junak M10, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4620 sc, exc520, a teraz Obrazek
WSK jest nadal :)
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Duke 690 - prośba o opinie
Nieprzeczytany postZamieszczono: 01 lutego 2012, 00:07 

Rejestracja: 05 grudnia 2011, 23:06
Posty: 69
nowy filmik



Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Duke 690 - prośba o opinie
Nieprzeczytany postZamieszczono: 01 lutego 2012, 21:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 grudnia 2011, 21:41
Posty: 57
Ciekawe jak to jeździ, latał ktoś nowym Dukem?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net