Dzisiaj jest 02 maja 2024, 14:15


Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 50 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: LED-y do Enduro
Nieprzeczytany postZamieszczono: 17 kwietnia 2013, 21:21 

Rejestracja: 22 listopada 2012, 16:35
Posty: 22
Lokalizacja: Drawsko Pomorskie
Też mam 4xleda bez dodatkowych kabli tylko na wsadzenie wtyczki, jedyną zaletą leda produkcji Piothrusa jest idealne wkomponowanie w owiewkę, ale czy ono jest warte dopłaty 480zł????
Sami sobie odpowiedzcie na to pytanie.
Ja patrze na to z punktu widzenia ekonomicznego dlatego taka ocena z mojej strony, a w dzisiejszych czasach każdy liczy się z rozsądnym wydawaniem każdej złotówki.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: LED-y do Enduro
Nieprzeczytany postZamieszczono: 17 kwietnia 2013, 22:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 grudnia 2011, 19:54
Posty: 1317
Lokalizacja: WARSZAWA
:D To smutne ... ;) ale cieszy mnie niezmiernie ... coś się dzieje
Mam przygotowaną ciętą ripostę ... naradźcie się co odpisać bo zamierzam się nie certolić ... :mrgreen:
REDY TO RACE ? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Zaczynam wierzyć w spiskowe teorie ... wczoraj , pierwszy raz od czterech miesięcy wymieniłem mejle ( dość miłe ) z właścicielem 4xled wysłałem mu filmik promo. i dziś Fawinyl takie opinie ??? przypadek/wypadek ? skąd ? :mrgreen:
Rozumiem że nikt już nie kupi ... sorry :mrgreen:
ale takie są odwieczne prawa natury :mrgreen: "bałwany powinny stać w cieniu " ;)
nic na to nie poradzisz ... lepiej mieć krótkie/długie i nie mieć problemu jak ten kawał aluminium tam powiesić ... za sterować nim , i skąd wziąć prąd stały :lol:

_________________
990 ADV "R" , HUSQA 300 TE 17 , 625 SXC , BETA EVO :)
http://www.enduro-tech.eu
https://plus.google.com/photos/10768877 ... banner=pwa


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: LED-y do Enduro
Nieprzeczytany postZamieszczono: 18 kwietnia 2013, 06:28 

Rejestracja: 22 listopada 2012, 16:35
Posty: 22
Lokalizacja: Drawsko Pomorskie
Prąd stały z akumulatora, bo chyba nie ze śmigła elektrowni wiatrowej umieszczonej na plecach jeźdzca.
Tak mogę cie zapewnić, że jest to moja osobista opinnia, nie znam właściciela firmy 4xled.
Gdyby nie ta cena zaporowa to byłby bardzo fajny produkt.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: LED-y do Enduro
Nieprzeczytany postZamieszczono: 18 kwietnia 2013, 07:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 grudnia 2011, 08:29
Posty: 190
Lokalizacja: Kraków (okolice)
Wczoraj widziałem produkcję Piothrusa na żywo. No - chylę czoła - mówiąc wzniosłym językiem to lampa jest doj.bana na maxa :) To na prawdę wygląda jak produkt z wyższej półki....


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: LED-y do Enduro
Nieprzeczytany postZamieszczono: 18 kwietnia 2013, 08:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 czerwca 2012, 12:41
Posty: 44
Lokalizacja: Pruszków
Ktoś kto ma jakikolwiek najmniejszy chociaż związek z obróbką skrawaniem i projektowaniem 3D nie powie, że cena jest wygórowana. Owszem, 300€ to kupa pieniędzy, ale wykonanie takiej lampy kosztuje również kupę pieniędzy i kupę czasu. Chylę czoła, bo wyszło Wam to rewelacyjnie.

Bardzo chciałbym zobaczyć jak ta lampa świeci na żywo. Mam u siebie dwa 10W reflektory chińskiej myśli technicznej. W moim odczuciu robią w nocy dzień i świecą o niebo lepiej niż fabryczna lampa LC4. Domyślam się, że Wasza świeci bez porównania lepiej, bo gdyby świeciła tak samo jak chińczszyczna, to nie sralibyście się z całą produkcją. Ale na filmie tej przepaści nie widać. A potencjalny klient raczej nie będzie chciał wyłożyć kasy tylko na podstawie obietnic producenta, że jest zajebiście. Może przydałyby się jakieś porównania, czy to filmowe czy nawet statyczne zdjęcia, np. z produktami 4xled, właśnie chińskimi wynalazkami czy może lampami trailtech?

_________________
LC4 640 SM/E <- bikepics


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: LED-y do Enduro
Nieprzeczytany postZamieszczono: 18 kwietnia 2013, 09:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 marca 2012, 14:49
Posty: 441
Lokalizacja: Warszawa - Ursynów
Porównując do produktów znanych firm, czy do dodatkowych uniwersalnych lamp led, uważam, że cena jest ok. Wiadomo, że to sporo kasy, ale jest to dedykowana, pojedyńcza produkcja, a nie uniwersalna lampa dodatkowa produkowana od lat w setkach sztuk.
Na filmikach i zdjęciach lampa wyglada bardzo ok i znajac ceny 4xleda, itp, spodziewałbym się conajmniej takiej ceny za ta lampe jaka wystawił Piotr.

_________________
Pozdrawiam

Michał
KTM LC8 1190 ADV R '15, HUSABERG 570FE '09, WFM M06 '56, MB R107 '86, i inne


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: LED-y do Enduro
Nieprzeczytany postZamieszczono: 18 kwietnia 2013, 11:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 grudnia 2011, 12:28
Posty: 227
Byłbym zainteresowany taką świeczką do 690-tki

_________________
KTM 690


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: LED-y do Enduro
Nieprzeczytany postZamieszczono: 18 kwietnia 2013, 14:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 grudnia 2011, 19:54
Posty: 1317
Lokalizacja: WARSZAWA
Wiem Luis , od soboty Stell będzie testował w 690 swoją lampę :mrgreen: da znać jak jest ...

_________________
990 ADV "R" , HUSQA 300 TE 17 , 625 SXC , BETA EVO :)
http://www.enduro-tech.eu
https://plus.google.com/photos/10768877 ... banner=pwa


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: LED-y do Enduro
Nieprzeczytany postZamieszczono: 22 kwietnia 2013, 12:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 grudnia 2011, 19:54
Posty: 1317
Lokalizacja: WARSZAWA
Skoro chcieliście porównania zapraszam do tego filmiku , chyba wszystko będzie już jasne :)
Niebawem na naszej stronie pojawią się " wszystkie " informacje ( oprócz tych tajnych/poufnych ) włącznie z konkretnym modelem diody która jest w lampie , wtedy okaże się że tylko my w Polsce je mamy , gdyż dostępne są dopiero od dwóch miesięcy :lol:
To powinno wszystkim dać do myślenia , czy jest możliwe by ktokolwiek choć zbliżył się do tego co oferujemy .
Dotąd właściwie testując lampę zahaczaliśmy tylko o noc , tym razem poszliśmy po bandzie i ruszyliśmy dość późno . Nie ma różnicy czy leci się w dzień , przelecieliśmy przez miejsca nie do zrobienia w dzień ( z wiadomych przyczyn ) odegraliśmy się na jednym dziku ( strasznie spier...) a wielki był .... takie są zalety latania nocą ;)
Lecieliśmy też kilka km trasą na Częstochowę ( Gierkówką ) nikt nawet nie strzelił z blędy że coś dla jadących z przeciwka jest nie tak .
Reszta koledzy w waszych rękach ( kontach ) napiszę tylko dla porównania jasno i dobitnie o co chodzi
Są dwie firmy , które mają wyrób zbliżony do naszego jedna to Baja druga to Trailtech , wejdzcie sobie na stronę i porównajcie ceny , w przypadku Baja , dodajcie jeszcze układ sterujący z breloczka do kluczy :lol: , a w przypadku Trailtecha nie zapomnijcie wliczyć statora :cry:
Resztę przeróbek powinniście w ciągu kilku godzin opanować ( nie wiem ile to browarów :) )
Nasza lampa "niestety" kosztuje na razie 1500 PLN
montaż sprowadza się do trzech śrub i obcięcia i zalutowania trzech kabli ;)
Nie podpina się jej pod akku , bo obwód ładowania nie wydoli , podpina się ją tam gdzie normalną żarówkę .
A tak jedzie się z kolegami 200 km w nocy :

_________________
990 ADV "R" , HUSQA 300 TE 17 , 625 SXC , BETA EVO :)
http://www.enduro-tech.eu
https://plus.google.com/photos/10768877 ... banner=pwa


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: LED-y do Enduro
Nieprzeczytany postZamieszczono: 14 maja 2013, 10:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 grudnia 2011, 07:49
Posty: 29
Lokalizacja: Międzychód WLKP.
Miodzio do mojego SDays'a będzie pasowało jak ulał :D
Czekam na cenę końcową :)

Piothrus pytanie... filmik tego nie oddaję, a odczucia ridera są cenniejsze (pomijając fakt że jesteś producentem ;P) powiedz czy przy jeździe na stojąco nie przeszkadza odbijające się światło od błotnika? :)

_________________
KTM 990ADV '08 EU orange


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 50 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net