Dzisiaj jest 17 maja 2024, 08:04


Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 59 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Czy są w Polsce jeszcze dobre serwisy..?
Nieprzeczytany postZamieszczono: 28 marca 2014, 18:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 grudnia 2011, 10:35
Posty: 238
Lokalizacja: Zielona Góra
Byłem w GST Berlin z pierwszym przeglądem 690. Ponieważ to były moje początki motocyklowe to poprosiłem żeby mechanik pokazał mi jak się zmienia olej. Nie było problemu, wszystko wyjaśnił ale później już mnie grzecznie wyprowadził z serwisu. Na koniec dostałem osobną kartę z wyszczególnieniem wszystkich czynności, które zostały wykonane przy motocyklu. Zapłaciłem 300 eur. Szef i mechanik to młodzi i komunikatywni ludzie. Pojechałem do nich właśnie dlatego że miałem obawy przed serwisowaniem u nas.
A we Wrocławiu chłopaki z Enduromanii polecali KM Motor na Reymonta. Możesz Jakub najpierw tam zajrzeć.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Czy są w Polsce jeszcze dobre serwisy..?
Nieprzeczytany postZamieszczono: 30 marca 2014, 09:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 lipca 2012, 06:41
Posty: 31
Lokalizacja: Łódź
Szczęściarze . Ja z Łodzi do Berlina mam prawie 500 km . a nie ukrywam że bym się chętnie tam wybrał . Byłem ostatnio w Długołęce i powiedziałem im co i jak zdupili . Chyba nie mam innego wyjścia i pojechać do nich na przegląd a w razie czego powalczyć z Nimi w sadzie o dobre odszkodowanie :) w końcu jest na to faktura i historia w systemie . Macie jakiś pomysł co by zrobić przeglad na 15 tys ale tam gdzie warto a nie u paprochów którzy ładuą w nowe zakuione u nich opony po 3,5 bara leją za dużo oleju o 0,6 l podczas wymiany , a zabezpieczenie przedniej zębatki zaginają jak partacze aż żal patrzeć na takie rzeczy i płaćić im 1400 PLN za to KU..a !!!!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Czy są w Polsce jeszcze dobre serwisy..?
Nieprzeczytany postZamieszczono: 30 marca 2014, 10:41 

Rejestracja: 25 marca 2014, 09:20
Posty: 17
Lokalizacja: Świdnica
A wiecie coś na temat serwisu ktm Bielsko Biała? Z tego co piszecie Długołęka i Poznań odpadają.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Czy są w Polsce jeszcze dobre serwisy..?
Nieprzeczytany postZamieszczono: 30 marca 2014, 11:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 maja 2013, 11:33
Posty: 572
:idea:
Masz ASO "Profi" na Al. Włókniarzy w Łodzi przecież. Na moje oko to świetny warsztat.
Jeżdżę do nich na przeglądy z Warszawy, mimo że mam pod nosem "ASO" na Grochowskiej.
Z Warszawy też pojechałem do Łodzi na naprawę po stłuczce.
U nich też przygotuję motocykl na wyjazd wakacyjny. Nie mam żadnych zastrzeżeń. To dobry warsztat i ludzie na właściwym miejscu. Nie ma potrzeby do Niemców kasy wozić 8-)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Czy są w Polsce jeszcze dobre serwisy..?
Nieprzeczytany postZamieszczono: 30 marca 2014, 11:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 lipca 2012, 06:41
Posty: 31
Lokalizacja: Łódź
Problem w tym ze znam ich i wiem co i jak ! Wojtek ktory odpowiada za KTM nie jest dla mnie wiarygodny . Poza tym nie maja doswiadczonych mechanikow ! Za kazdym razem zdzieraja kase opone na tyl chcieli mi wepchnac za 710 plus wymiana . W Dlugolece za 500 z wymiana przy przegladzie mi zrobili .Stchol ciagle rotuje ludzi wiec .... Ale ciesze sie ze ty masz OK zdanie


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Czy są w Polsce jeszcze dobre serwisy..?
Nieprzeczytany postZamieszczono: 30 marca 2014, 12:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 maja 2013, 11:33
Posty: 572
W zasadzie nie piszesz że popsuli ci motocykl, tylko że mają zbyt dużą marżę na gumy i że z jakiegoś powodu ktoś cię zawiódł.
W ASO zawsze jest trochę drożej niż w serwisach bez autoryzacji przecież.
Żeby nie wyszło że jestem "anty" bez powodu, napiszę że w KTM Rally w Warszawie zapłaciłem za zwykły akumulator Warty 500 zł z wymianą, nie radzą sobie w ogóle z papierologią dotyczącą napraw powypadkowych, opis części do wymiany zrobiono na podstawie tego co pokazałem palcem na podwórku a wymienione podzespoły miały zostać w serwisie "do zniszczenia". Na dodatek nie mieli i nie wiedzieli kiedy będą mieć pomarańczowe kubki (z napisem KTM :lol: ) ;)
I dla tego jeżdżę do Łodzi na przeglądy :) Ale nie ma się co obrażać bo wiadomo że serwis jest po to żeby zarobić na siebie a potem klienta zadowolić.
Jak nie psują to znaczy że robią dobrze :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Czy są w Polsce jeszcze dobre serwisy..?
Nieprzeczytany postZamieszczono: 06 kwietnia 2014, 20:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 marca 2014, 20:27
Posty: 50
Lokalizacja: łódzkie
CeloFan pisze:
:idea:
Napisałem na advrider.pl, napiszę i tu.

Mimo że mam pod nosem KTM Rally na Grochowskiej w Warszawie, pojechałem motocyklem na na duży przegląd po 15 tyś do Łodzi.
KTM tam był kupiony i tam serwisowany od nowości. Jedzie się autostradą, więc i przejażdżka jest i serwis w jednym.
Miałem tam spędzić cały dzień.
Podoba mi się to że w zasadzie w każdej chwili można pogadać, poprzeszkadzać i popytać o to i owo mechanika. Obsługa jest sprawna a ja widziałem i stary filtr i bebechy mojej 990`tki i wszystko co chciałem.
Kiedy już znudziło mi się czytanie i oglądanie chmur, dostałem na przejażdżkę testówkę 1190 z czego oczywiście skorzystałem z przyjemnością. Żadnych nakazów, zakazów, zastawu, innych ograniczeń. Wsiadaj i jedź.
Zaproponowano mi też skuter 125ccm jako pojazd zastępczy, gdybym zechciał pozwiedzać Łódź :roll:
Motocykl po serwisie jeździ, więc uznaję że wszystko jest OK.
Dostałem 10% zniżki na części. Całość operacji trwała 8 godzin. Do domu wróciłem zadowolony.


O jakim serwisie w łodzi mówisz?napisz mi jakies dane na priv albo na forum..pozdro


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Czy są w Polsce jeszcze dobre serwisy..?
Nieprzeczytany postZamieszczono: 06 kwietnia 2014, 20:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 maja 2013, 11:33
Posty: 572
:idea:
Profi Artur Stoll na Al.Włókniarzy. Łatwo znaleźć w Necie namiary.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Czy są w Polsce jeszcze dobre serwisy..?
Nieprzeczytany postZamieszczono: 12 listopada 2014, 18:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 sierpnia 2014, 13:12
Posty: 112
Lokalizacja: Kraków
Ja dzis odebralem 950 adv po serwisie w Ktm Krakow u Pana Marka, serwis zawory, olej, swiece, filtry, gazniki reg. synchro i jakies tam inne rzeczy i jestem zadowolony, czas realizacji jak i cena dobre. Moto po serwisie nie do poznania, silnik odrazu lepiej dziala. Jestem zadowolony.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Czy są w Polsce jeszcze dobre serwisy..?
Nieprzeczytany postZamieszczono: 12 listopada 2014, 21:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 listopada 2011, 14:11
Posty: 3703
Lokalizacja: Szczecin
fajnie że ta nasze serwisy w polsce zaczynają działać w końcu jak trzeba.. jeszcze kilka lat temu był mega kibel

_________________
www.21brothers.eu - Wytwórnia ROGALI oraz innych wypieków
www.ADVD.PL - Łowcy Niewygód
https://www.facebook.com/pages/21brothe ... 21?fref=ts
https://www.youtube.com/user/21brothers ... _as=public - Oficjalny kanał wyprawowy!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 59 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net