Dzisiaj jest 22 maja 2024, 04:02


Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Mój dzik KTM 990 Adventure
Nieprzeczytany postZamieszczono: 28 października 2023, 19:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 grudnia 2011, 12:58
Posty: 3375
Lokalizacja: Dęblin, Wawa.
po prawej ta kontrolka to od ładowania aku?

Widziałem ostatnio moto na giełdzie, sprzedałeś?

_________________
Był Junak M10, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4620 sc, exc520, a teraz Obrazek
WSK jest nadal :)
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Mój dzik KTM 990 Adventure
Nieprzeczytany postZamieszczono: 28 października 2023, 20:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 kwietnia 2022, 09:47
Posty: 98
marcinjunak pisze:
po prawej ta kontrolka to od ładowania aku?

Widziałem ostatnio moto na giełdzie, sprzedałeś?


Tak, to taki mini woltomierz.

Tak, sprzęt już ma nowego właściciela :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Mój dzik KTM 990 Adventure
Nieprzeczytany postZamieszczono: 20 maja 2024, 06:35 

Rejestracja: 09 listopada 2021, 08:26
Posty: 193
Miałbym pytanie odnośnie tego zestawu naprawczego/uszczelki teflonowej do pompy sprzęgła.
Jak rozumiem zestaw sklada sie z teflonowych podkładek które sprawiają że gumowe oringi pracuja bardziej efektywnie. Czy ten tłok po upgreadzie nie bedzie wycierał cylindra i pchał tego szitu w układ. Pytam bo wymieniłem wysprzeglik, olej w okladzie co prawda mozna zmieniac co sezon ale nie chciał bym go zajechac. Nowa pompa 1.5k torche boli.

Moja pompa troche sie poci, nie jest jeszcze krytycznie ale nie lubie takich spraw :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Mój dzik KTM 990 Adventure
Nieprzeczytany postZamieszczono: 20 maja 2024, 14:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 kwietnia 2022, 09:47
Posty: 98
zly pisze:
Miałbym pytanie odnośnie tego zestawu naprawczego/uszczelki teflonowej do pompy sprzęgła.
Jak rozumiem zestaw sklada sie z teflonowych podkładek które sprawiają że gumowe oringi pracuja bardziej efektywnie. Czy ten tłok po upgreadzie nie bedzie wycierał cylindra i pchał tego szitu w układ. Pytam bo wymieniłem wysprzeglik, olej w okladzie co prawda mozna zmieniac co sezon ale nie chciał bym go zajechac. Nowa pompa 1.5k torche boli.

Moja pompa troche sie poci, nie jest jeszcze krytycznie ale nie lubie takich spraw :D



Wątpię, żeby dostawał się tam jakiś syf na skutek tarcia. Gość który sprzedaje zostaw naprawczy pompki ma też zestaw naprawczy wysprzęglika. Wychodzi o wiele taniej niż ori i przynajmniej działa kilka lat :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Mój dzik KTM 990 Adventure
Nieprzeczytany postZamieszczono: 21 maja 2024, 07:35 

Rejestracja: 09 listopada 2021, 08:26
Posty: 193
Wysprzeglik wymieniłem Sigutecha. W sumie moglbym sie podzielić pewnym postrzeżeniem.
Mam na nodze czesto crossfire3, jak dzwignie zmiany biegów ustawię pod tego buta to przy zmianie praktycznie dotyka obudowy wysprzeglika. Sugerował bym zakup tej płaskiej wersji wysprzęglika, ja pożałowałem bo o ile pamietam jest kilka euro drożej. Było by z głowy. Póki co nie mam problemów, mam tez inne buty ale dziś kupił bym tą płaską wersje.


Jak łapałeś tego wilka? Napisałem mu maila ale narazie chyba owce sciga bo głucho :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Mój dzik KTM 990 Adventure
Nieprzeczytany postZamieszczono: 21 maja 2024, 13:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 grudnia 2011, 12:58
Posty: 3375
Lokalizacja: Dęblin, Wawa.
Spokojnie można ugiąć dźwignię zmiany biegów i nie haczy o wysprzęglik wtedy.
Cały myk z uszczelnieniem pompy polega na kompresji gumki uszczelniającej na tłoczku. Jak to rozbierzesz to zobaczysz. Ale może masz dostęp do sklepu gdzie produkują albo dorabiają uszczelki, taka gumka na wzór to koszt 5zł, ale przeważnie trzeba kupić 5 czy 10 sztuk, moim zdaniem też warto jak chcesz oszczędzić bo to o wiele mniej niż nowa pompa.

_________________
Był Junak M10, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4620 sc, exc520, a teraz Obrazek
WSK jest nadal :)
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Mój dzik KTM 990 Adventure
Nieprzeczytany postZamieszczono: 21 maja 2024, 14:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 kwietnia 2022, 09:47
Posty: 98
zly pisze:
Wysprzeglik wymieniłem Sigutecha. W sumie moglbym sie podzielić pewnym postrzeżeniem.
Mam na nodze czesto crossfire3, jak dzwignie zmiany biegów ustawię pod tego buta to przy zmianie praktycznie dotyka obudowy wysprzeglika. Sugerował bym zakup tej płaskiej wersji wysprzęglika, ja pożałowałem bo o ile pamietam jest kilka euro drożej. Było by z głowy. Póki co nie mam problemów, mam tez inne buty ale dziś kupił bym tą płaską wersje.


Jak łapałeś tego wilka? Napisałem mu maila ale narazie chyba owce sciga bo głucho :D


Ja głównie przez FB/Messenger i nie było problemu, odpisywał praktycznie od razu.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Mój dzik KTM 990 Adventure
Nieprzeczytany postZamieszczono: 21 maja 2024, 14:53 

Rejestracja: 09 listopada 2021, 08:26
Posty: 193
Ile kosztował ten "kit"?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3

Strefa czasowa UTC+1godz.


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net