Dzisiaj jest 18 maja 2024, 06:41


Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Rally kit full legal
Nieprzeczytany postZamieszczono: 18 października 2018, 07:52 

Rejestracja: 08 listopada 2017, 08:45
Posty: 14
Lokalizacja: Aachen
Rade Garage sprzedaje juz w pelni homologowane zestawy z oswietleniem LED. Ciekawe jak to sie sprawdza? Mial ktos do czynienia z ta firma ?
https://www.radegarage.com/parts/ktm-990-rr-kit/

_________________
KTM 990 Adventure


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Rally kit full legal
Nieprzeczytany postZamieszczono: 18 października 2018, 08:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 listopada 2017, 19:57
Posty: 93
Tu masz kilka postów na ten temat:
viewtopic.php?f=6&t=2143&start=30


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Rally kit full legal
Nieprzeczytany postZamieszczono: 13 kwietnia 2019, 22:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 maja 2015, 21:56
Posty: 160
Lokalizacja: Waw
ja miałem do czynienia z Rade. Niestety negatywne. Miałem u niego zakupiony komplet jeszcze z xenonami. Po wywrotce zamówiłem u niego samą owiewkę, ma nawet przystępne ceny w takich wypadkach. Okazało się że nie pasuje. Po kilku tygodniach wymiany maili i zdjęć umówiliśmy się, że wszystko mu wyślę. Jak się zabrałem za wysyłkę to przyznał się w końcu że faktycznie tak może być że nie pasuje bo nie mieli wcześniej doświadczenia i temat umarł. Zero propozycji z jego strony na naprawienie smrodu. Ale chętnie by mi oczywiście sprzedał kolejny zestaw już z ledami. Tyle w kwestii obsługi tematów po zakupie i tego Pana. Ja już się nauczyłem po kilku innych akcjach tego typu, że customowe wynalazki są generalnie przydatne, ale ciężko z powtarzalnością produktu i prędzej czy później są problemy. Taka historia ku przestrodze. A z tą homologacją to bym się upewnił czy aby to wszędzie funkcjonuje tak samo i na czym to polega. Ledy generalnie mają duży strumień światła więc zastanawiam się na czym polega zalegalizowanie. Ograniczenie strumienia :) ? więc pytanie czy homologowane lampy led mają sens. Dodatkowo te zestawy mają tylko w kolorze pomarańczowym tych tub, w których są montowane ledy o czym w ogóle nie piszą na stronie. Czarne np. są na specjalne zamówienie i pewnie specjalne siano.

Olałem temat i założyłem zestaw cyclops(zastanawiam się czy Rade właśnie tego tam nie wsadza) w oryginalnej lampie i jestem zadowolony. Daje niemiłosiernie. Homologacja jest ale tylko wytłoczona na lampie :) Nawet nie ma sensu zakładanie doświetlaczy.

Zestaw od Rade Garage z xenonami leży w pudełku i czeka na lepszą pzyszłość.

_________________
Lubię kateemem jeździć, a jeszcze bardziej go rozbierać :) i mam frajdę. I lubię tego gościa z avatara i jestem spoko.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz.


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net