Dzisiaj jest 28 kwietnia 2024, 10:55


Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Nowy 790 Adv - opinie
Nieprzeczytany postZamieszczono: 12 lipca 2023, 12:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 czerwca 2015, 22:02
Posty: 178
Lokalizacja: Wrocław, PL
Cześć.

Czy ktos z was ma lub przynajmniej mial okazje widzieć na zywo lub przejechac się nowym 790?
Wiem że jest produkowany w chinach, ale u mnie w salonie zapewniali mnie że jakościowo nie ma różnicy... ciekawe, skoro jak pózniej twierdzili że "jest jak yeti, nikt nie widział"

Były juz jakieś zamówienia w PL, więc pytam, może ktos z tu obecnych miał do czynienia.

Przyznam że kusząca oferta cenowo - to ta sama półka co nowy Tuareg 660 i Tenere 700, a te motki juz testowałem. Został mi KTM do porównania.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Nowy 790 Adv - opinie
Nieprzeczytany postZamieszczono: 12 lipca 2023, 18:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 grudnia 2011, 12:58
Posty: 3367
Lokalizacja: Dęblin, Wawa.
Ale w czym stoi przeszkoda? Że nie ma nigdzie testowego żebyś mógł się przejechać czy co? Dla mnie to moto odpada przede wszystkim ze względu na zawias, na asfalt i szuterki się nadaje ale nic poza tym. Fajne nowe menu, wyświetlacz w porównaniu do wcześniejszego też robi robotę, no i przede wszystkim tryb demo, możesz sobie wszystko potesować a potem zdecydować czy chcesz coś kupić czy nie.
Wielu ludzi nie ma pojęcia po co in qs albo tryb rally bo nigdy tego nie testowali a teraz mają ku temu okazję.
Ale pisać można wiele, przejedź się, inaczej nie masz co czytać głupot w necie.

_________________
Był Junak M10, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4620 sc, exc520, a teraz Obrazek
WSK jest nadal :)
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Nowy 790 Adv - opinie
Nieprzeczytany postZamieszczono: 13 lipca 2023, 10:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 czerwca 2015, 22:02
Posty: 178
Lokalizacja: Wrocław, PL
No wlasnie problem z tym ze nie ma gdzie potestować... Mam we Wrocku salon ktm ale powiedzieli mi ze nie ma na razie nie wiadomo kiedy bedzie jakikolwiek egzemplarz w salonie, nie mówiąc juz o motocyklu do jazd testowych. No podobno ciezko sprowadzić. Może w Olsztynie U Wojciechowicza mają, ale to dla mnie cała Polska do przejechania...

A myślałem że bedzie to dobry dzik :) Następca 950/990 Adv tylko że za rozsądna kase (nie jak 890ka za ponad 70 kafli). Dzieki za opinie.

Wiadomo, jest jesczze 790 z lat poprzednich, ale porównuję motocykle nowe.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Nowy 790 Adv - opinie
Nieprzeczytany postZamieszczono: 13 lipca 2023, 20:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 grudnia 2011, 12:58
Posty: 3367
Lokalizacja: Dęblin, Wawa.
Ale przecież masz Łódź albo Katowice jeszcze w miarę blisko, w sam raz na niedaleki wypad.

_________________
Był Junak M10, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4620 sc, exc520, a teraz Obrazek
WSK jest nadal :)
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz.


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net